Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekvalitný zvuk z nových slúchadiel.

Zdravím, po rokoch mi odišli moje staré slúchadlá Plantronics RIG 505 Lava. Rozhodol som sa pre kúpu SteelSeries Arctis 3 ale po zapojení bol zvuk otrasný. Tlmený, nečistý oproti mojím starých Plantronics zneli ako slúchadlá za 5€. Rozhodol som sa ich vrátiť a obratom som zobral HyperX Cloud II a je to znovu to isté. Hlavne pri CSGO je ta kvalita zvuku neporovnateľne horšia. Je nejaká možnosť "opraviť" zvuk na v počítači alebo niečo také? Cez Equalizer som skúšal niekoľko zmien a nič nepomohlo. Chyba v základovke (ASRock B550M Pro4) si myslím že nebude keď staré Plantronics išli úplne skvele pritom to boli slúchadlá za 50€.

Ďakujem za pomoc

Nevim, jestli ti to pomuze, ale ja uz dlouho nenarazil na musle, ktere bych dokazal pouzivat, vsechno mi duni a zni jak ze sudu. Daleko lepsi jsou pro me normalni otevrena sluchatka. Mam u pocitace nejake "nakrcni" Sennheisery za par kacek, a pro me jsou o tridu lepsi nez Bose za sest litru.
EDIT: Sennheiser PMX 95

Moja osobná skúsenosť. Slúchadlá Logitech G935 na Asus Strix Raid PRO a aj Razer Kraken Green na Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion hrajú úplne ostro a výborne. Keď to zapojím na zvukovou z dosky, tak podľa môjho laického odhadu to ide s kvalitou minimalne o 40% dole. Dal som to vyskúšať aj mojim synom(sú to ich PC), ktorí netušili kam to zapájam a obaja sa zhodli, že zvuková karta na doske EE.