Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekvalitný zvuk z nových slúchadiel.

Zdravím, po rokoch mi odišli moje staré slúchadlá Plantronics RIG 505 Lava. Rozhodol som sa pre kúpu SteelSeries Arctis 3 ale po zapojení bol zvuk otrasný. Tlmený, nečistý oproti mojím starých Plantronics zneli ako slúchadlá za 5€. Rozhodol som sa ich vrátiť a obratom som zobral HyperX Cloud II a je to znovu to isté. Hlavne pri CSGO je ta kvalita zvuku neporovnateľne horšia. Je nejaká možnosť "opraviť" zvuk na v počítači alebo niečo také? Cez Equalizer som skúšal niekoľko zmien a nič nepomohlo. Chyba v základovke (ASRock B550M Pro4) si myslím že nebude keď staré Plantronics išli úplne skvele pritom to boli slúchadlá za 50€.

Ďakujem za pomoc

Moja osobná skúsenosť. Slúchadlá Logitech G935 na Asus Strix Raid PRO a aj Razer Kraken Green na Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion hrajú úplne ostro a výborne. Keď to zapojím na zvukovou z dosky, tak podľa môjho laického odhadu to ide s kvalitou minimalne o 40% dole. Dal som to vyskúšať aj mojim synom(sú to ich PC), ktorí netušili kam to zapájam a obaja sa zhodli, že zvuková karta na doske EE.