Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VISTA 64 A 32BIT VERZE-CHYBY

Nedávno jsem přešel na Windows Vista Ultimate 64bit verze, na něm mi nic nešlo, ani jedna hra, a spousta programů taky ne, tak jsem si nainstaloval 32bit verzi a na ní jde vše v pohodě, je možné že ta 64bitová nebere hry a některé programy??? Hry nové(Crysis) i staré(Vietcong) jedou v 32bitové verzi na DX10 uplně v pohodě.

Jo, ty nejnovější na něj jdou, ale skus nějaký starý, třeba vietcong neco CS 1.6, ty na to nejdou na 64bitovou verzi.