Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ukládání jmen a hesel, jak je odstanit

Dobrý den, prosím vás poradte mi kde a jak mam zrušit/odstranit ukládání jmen a hesel na email na Seznam.cz
Máme doma erar ntb, ale nejspíše děti, nějakým způsobem nastavili uložení ukládání osobních údajů
Mám pernamentně nastavene aby bylo přednastaveno moje jméno a heslo na emailu. Nevím si rady jak to vymazat a nepovolit aby se tam vždy ukladalo
děkuji

používáme W7

jj, ten ntb máme takový erar rychloinfokuk, když nekdo z nas něco rychle potřebuje zjistit,mejly, zprávy apod tak otevře proletí to co potřebuje a zavře a někdy se se člověk neodhlásí atd.
Jenže ted mi tam zustalo na seznamu jak jmeno tak heslo do emailu, takže zvědavci mohou nakoukonout, jestli tomu tak je to nevím, určitě že ne.Aspoň mi to tvrdí, ale jak se stalo, že zustaly udaje uložené to nikdo neví. :)