Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartování PC

Ahoj, před nějakou dobou jsem se tady ptal na počítač bylo mi doporučeno toto https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=78686C6A6B70627A7. Vše jsem poskládal nainstaloval windows ale po nějaké době mi se z ničeho nic začal počítač sám od sebe restartovat. Bez manipulace PC dokázal vydržet cca 2 hodiny. Dokázali by jste mi s tím poradit v příloze posílám hlášku kterou to píše.

Ahoj tak jsem zkusil ramky, zdroj a paměti vyměnit nic bohužel nepomohlo. Tak jsem desku vrátil a procesor vyměnil. Drivery jsem zkusil a další věci. Je možný je ta deska byla vrácená že byla nějak poškozená. Můžeš mi poradit která deska by se hodila místo původní s komponenty? Prosím

Vše jsem poskládal nainstaloval windows

ani slovo o instalaci ovladačů - to bych chápal spíš na fóru "jak na počítač", nebo alík.cz

prohlížeč událostí: další co neumí prohlížet výpisy a vůbec mu nevadí, že nedávají smysl.
přehled chyb (restarty = kód 41) je ti ukradený, když víš že k restartu došlo a nejspíš jsi u každého byl.
jestli to má k něčemu být, potřebuješ vidět co tomu předcházelo, třeba postupem: prohlížeč událostí -> protokoly windows -> systém, aplikace ... číst, co se opakovalo před těmito pády.

některé pády ti srozumitelněji zobrazí "nirsoft bsod viewer".
pokud to má hw příčinu, tam se obvykle výpis (dump) nestihne vytvořit.