Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartování PC

Ahoj, před nějakou dobou jsem se tady ptal na počítač bylo mi doporučeno toto https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=78686C6A6B70627A7. Vše jsem poskládal nainstaloval windows ale po nějaké době mi se z ničeho nic začal počítač sám od sebe restartovat. Bez manipulace PC dokázal vydržet cca 2 hodiny. Dokázali by jste mi s tím poradit v příloze posílám hlášku kterou to píše.

Ahoj tak jsem zkusil ramky, zdroj a paměti vyměnit nic bohužel nepomohlo. Tak jsem desku vrátil a procesor vyměnil. Drivery jsem zkusil a další věci. Je možný je ta deska byla vrácená že byla nějak poškozená. Můžeš mi poradit která deska by se hodila místo původní s komponenty? Prosím