
Že by špatné ovladače CPU?
Ahojte.
Tak jsem se konečně rozhodl řešit nefunkčnost Cool a Quiet a updatoval jsem ovladače procesoru. Ty jsem si stáhl z webu AMD. Jde o verzi 1.3.2.0. No tak CaQ mi tedy pořád nejde, tedy aspoň podle CPU-Z, ovšem zato mi Everest ukazuje teplotu jader CPU0: 15 °C, CPU1: 17 °C. Podotýkám, že v místnosti je 19 °C. No a podle toho se také točí větrák, čili netočí.
Teplota AUX je také o 15 °C nižší než před updatem ovladačů. Tedy by mě zajímalo, zda jsou ty ovladače od Arabely a jsou zázračné, anebo jsou úplně na nic a mám je vyhodit dřív, než upeču CPU. Jo, CPU: AMD Athlon 64 X2 5200+ (Brisbane), box chladič.
Díky za radu.
Tak nevím. Zkusil jsem to zatížit Orthosem, tedy jen chvíli, a zdá se to ok. Akorát to ustavičné zrychlování a zpomalování větráčku, je-li PC v klidu. Tohle asi dlouho nevydrží. No nic. Nechám to být a čas ukáže. Dík za tu radu ohledně CaQ.