Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rýha v monitoru - jak co nejlíp eliminovat?

Ave. Tož jsem se radoval z nového monclu (Viewsonic VA2719-2K-smhd), který jsem si dal k vánicím. Neprozřetelně jsem k němu pustil naše kočky, kteréžto se neudržely a jaly se operovat drápkama na displeji. Mám tam dvě rýhy /cca 3cm dlouhé/, matrix nepoškozena. Dle rady z netu jsem je vyplnil kosmetickou vazelínou (abych aspoň zrušil lom světla - pomohlo na 50%), ale není to to pravé ořechové - furt je to vidět. Máte někdo lepší řešení? Jsa perfekcionistou, zle mě to sere. Myslím to vážně, neraďte vyhodit monitor a utratit kočky ]:). Dík za každou seriózní radu.

Co bylo dražší? Kočky nebo monitor?

Teď už jsou dražší kočky. Vakcinace, odčervení, žrádlo, moje nervy, rozbité vázy... Jinak jsou to klasické "Valašky stodolní", žádné přešlechtěné dyliny. Tedy pořizovací cena zero. Za útok na monitor jsem je zavřel na záchodě. Odměnily se tím, že rozmotaly celý hajzlpapír. Mrchy...

To měly skleněné obrazovky. Ten vixlajvant napovrchu je matný snad uvnitř v materiálu. Displej je celý igelitový, několik vrstev včetně polarizační. Je fakt, že by to bylo lepší dojít do sběrného dvora pro chcíplý monitor a pokusničit na něm, než na ostroprovozním.

Mozna by ses mel spis zamyslet, proc si brousi drapky na monitoru, treba nemaji nic lepsiho. Zkus to s tou ryhou jeste vydrzet a zatim jim vysvetli, ze se monitor neskrabe. Prumerne inteligentni kocka to pochopi celkem rychle.

polyWatch glass,dvojzložková pasta na opravu displejov a sklenených povrchov,pokial monitor má ovšem nanesené nejaké povrchové vrstvy,bude to vidieť,bude to dokonale vyleštené ,ale tá chýbajúca vrstva tam bude v určitých uhloch pohľadu viditeľná ….