Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - Proč nelze nahrát ani udělat printscreen u fullscreen hry?

Dobrý den,

Chtěl jsem udělat printscreen. To můžu udělat snadno pomocí tlačítka na klávesnici. Jenže, když jsem to udělal, tak to vytvořilo obrázek, jako by ta fullscreen hra vůbec nebyla puštěná.

Zkusil jsem to nahrát pomocí bandicam, ale výsledek byl stejný. Zvuk to nahrálo, ale tvářilo se to, jako bych něco pustil pouze na pozadí.

V čem je, prosím Vás, problém?

Děkuji

Seřazeno od nejvhodnější metody na snímky z her:

Win+Alt+PrtnScr - Game Bar, nejvhodnější volba na vytvoření snímku obrazovky, automaticky se ti uloží do složky profilu v png nebo jxr(HDR)

Alt+F1 - Geforce Experience, funguje pouze s nV grafikou, ukládá v png nebo jxr(HDR)

Win+PrtnScr - snímek obrazovky z Windows, automaticky uloží do složky profilu v png

PrtnScrn a Alt+PrtnScrn je vhodný jenom na Win okna, potřeba manuálně vložit do editoru a uložit