Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vypalit audio CD z MP3 ?

Zdravím
Mam soubor s mluveným slovem v MP3
Chtěl bych z toho udělat dárek pro starou paní, která má jen starou hifi věž.
Nejde mi o kvalitu. U mluveného slova je to vcelku jedno. Jde z toho udělat audio CD?

MP3 soubor po spuštění ukazuje 1hodinu 19 minut. Je k němu ještě soubor M3U a textový dokument.
Věřte mi, že kdyby se to dalo sehnat, radeji to jako darek na vánoce koupim.

Díky

Pokiaľ sú tie mp3 súbory samostatné (teda nie súvislý súbor) - skús si vyhľadať mp3 to cda converter - pokiaľ tá veža nezvláda wma, alebo mp3 - ale len klasické zvukové CD - tak tam potrebuješ súbory *.cda. Program by mal zároveň vytvoriť pri napaľovaní i TOC (Table Of Contents), ktorý má zaznamenané začiatky stôp všetkých súborov *.cda (https://en.wikipedia.org/wiki/Compact_Disc_Digital_Audio#Data_structure - Data Structure)
https://www.google.com/search?q=mp3+to+cda+converter&oq=mp3+to+cda&aqs=chrome.1.69i57j0i512l9.6770j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8