Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrávanie videa na starom televízori

Čo by ste odporučili kúpiť, aby bolo možné prehrávať na starom televízori s HDMI videoformáty AVI, MKV a podobne? Bolo by vhodné, aby to poznalo aj HEVC. Dôležité je, aby to bolo čo najlacnejšie a aby to vedelo prehrať aj FHD videá. Dokázalo by to aj Raspberry Pi, ale pre takúto požiadavku je to kanón na vrabce a v podstate aj zbytočne drahé.

Nebo zakladni verze Amazon FireStick ktery pro TV s rozlisenim FHD zcela staci.
Navic je ted ve slevach takze vyjde na nejakych 16 euro coz je tusim polovina ceny Xiaomi Sticku.
https://www.amazon.de/-/en/Stick-Remote-controls-streaming-device/dp/B07ZZVWB4L/ref=sr_1_2?crid=1D4NHLDBL62DK&keywords=fire+stick&qid=1640283449&sprefix=firestick%2Caps%2C93&sr=8-2

PS: Jenom si rikam, aby ta jeho TV mela dostatecne vykone USB porty, ale ono neni az takovy problem pouzit adapter zvlast.