Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání obrazovky

Dobrý den,

čas od času si nahraji v počítači přednášku nebo hru pomocí vestavěné aplikace ve win 10 (win+alt+R). Bohužel nahraná videa jsou velmi velká, nevíte jak nastavit nahrávání v menším rozlišení?

Děkuji za reakci

Obávám se, že ten interní nástroj to nezvládne. Můžete využít alternativu zdarma, což je OBS. Je těžší to nastavit, ale je na internetu hodně návodů. Pak už to pojede krásně podle Vašich představ.