Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB porty na notebooku

Dobrý den,

před nedávnem jsem nainstaloval akutalizaci systému Windows 10 na mém MSI PS63 modern 8SC. Notebook má tři porty USB z toho při aktualizaci přestaly dva fungovat. Nainstaloval jsem nový Windows v doufání, že se problém vyřeší, ale bohužel se tak nestalo. Zkusil jsem všechny možnosti, co jsem na internetu našel, bohužel bez vyřešení.
Když do nich zapojím například myš, tak svítí, jakože je připojená, ale jinak nefunguje. Stejně tak, když připojím pevný disk, také se rozsvítí, ale jinak notebook disk nepřečte.

Máte někdo radu, co dál?
Děkuji
Pavlík

Pokiaľ si preinštaloval svoj stroj - MS ti tam napchal svoje ovládače pre USB bus 3.0. A tie nemusia fungovať (M$ často zmrší a prepíše originál ovládače tými svojimi).
Zásada bola, je a BUDE - ovládače do NB sa sťahujú z OFICIÁLNYCH stránok výrobcu NB!!!
Takže si stiahni ovládače pre USB 3 zo stránky MSI a ZAKÁŽ inštaláciu a aktualizáciu ovládačov od M$!