Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 455 G8 problém z obrazem

Dobrý den, mám problém, jestli by mi mohl někdo prosím poradit. Měl jsem asi 6 let notebook Asus, který měl pěkný obraz, krásně čistý, bílá byla krásně bílá. Mohl jsem na něm pracovat v pohodě i celý den. Teď jsem si koupil nový notebook HP 455 G8 AMD Ryzen 5800U 16GB RAM s AMD integrovanou Radeon Graphics. A už po půl hodině používání, mě bolí oči z monitoru. Nevydržím delší dobu na něj koukat. Celkově ten obraz ani písmo není tak hezky čistí jako u mého předchozího notebooku, ani bílá není čistě bílá. Zkoušel jsem různá nastavení, přeinstaloval jsem ovladače grafické karty, ale nic nepomohlo, obraz se vůbec nezlepšil. Potřeboval bych prosím poradit, jestli s tím jde něco udělat.....nebo jestli ten notebook mám vrátit, reklamovat. Děkuji za odpovědi.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
co tohle https://www.idnes.cz/technet/software/tmavy-rezim-windows-10-dark-mode-dark-reader-navod-no… nový
TakUrcite 25.12.2021 21:34
TakUrcite
reklamoval bych majitele notebooku. vím že tupé win10 neumí jinou barvu pozadí než bílou 255,255,255… poslední
lední brtník 25.12.2021 23:41
lední brtník

reklamoval bych majitele notebooku.
vím že tupé win10 neumí jinou barvu pozadí než bílou 255,255,255, což byla debilita už při příchodu blikající startovní obrazovky windows2000 - a tupá novodětská generace vývojářů w10 se k tomu za 20 let opět vrátila.
nezbývá ti než ubrat jas/podsvícení třeba na 30% nebo méně, prostě až tě to přestane srát.
když neubereš nic, necháš si to pálit do očí a místo řešení si stěžuješ na sockách, pak asi nejsi nejužitečnější správce toho krámu.

vrátit - proč ne. aspoň současní debilní výrobci uvidí, jaké mají neschopné zákazníky: že kvůli nim musí nastavit default jas na třetinu. nejsem proti.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru