Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polohové služby operátora

Zdravím vás, měl bych na vás otázečku. Mobil (Android) se mě ptá na to, zda udělit operátorovi oprávnění pro polohové služby (viz příloha). Chtěl bych se zeptat zkušenějších, co to přináší a zároveň zda má odmítnutí vliv na některé funkce mobilu. Tedy povolit nebo odmítnout? Díky za rady!

Moc vám děkuju za odpovědi :) Pokud tomu tedy správně rozumím, tak operátor má o přibližné poloze mého mobilu info běžně a když zavolám na 155, 158 atp., tak má info o přesné poloze.

Z toho usuzuju, že když přesnou polohu zákážu, o žádné funkce v mobilu nepřijdu a její povolení mi funkce navíc nepřinese. Je to tak?

Teda, samý specialista. Nechápu proč na takový normální dotaz takové prudké reakce. Pán se normálně zeptal na věc která mu přišla podezřelá a chtěl nějakou normální odpověď od lidí kteří tomu víc rozumí.
Pod takovou (pro chytré nemyslím doslovně) se může skrývat klidně zavirovaný mobil. Fakt samý chytrák tady .....

ovšem v jednom dotazu se vyskytly 2 vlákna a každé o něčem jiném. těžko říct, které hlouposti se zastáváš:

operátor má o přibližné poloze mého mobilu info běžně a když zavolám na 155, 158 atp., tak má info o přesné poloze

ne. policie, záchranka ani hasiči ti o tvém mobilu nic nesdělí.

přijď zas a zase za čtvrt roku vyhrabej nějakou blbost, to ti bude asi tak nejvíc pasovat.