Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení dvou obrazovek

Ahoj, prosím, mám teď dva monitory, kde na jednom kreslím, je to grafický tablet a na tom druhém, bych chtěla mít něco spuštěného.
Lze docílit, aby na jednom PC byli připojeny dva monitory a vypadalo to, že mám dva pc?
Že bych nezávazně mohla používat najednou oba monitory?

Používat nezávisle 2 monitory není problém, každý má svou "Plochu" a co běží tam, neovlivňuje, co běží na druhém. Horší je to ale samozřejmě s myší a klávesnicí. Zkuste upřesnit, co byste chtěla dělat na tom druhém monitoru a co od PC vyžadujete - separátní myš a klávesnic? Interakce na druhém monitoru v momentě, kdy na prvním kreslíte apod.?