Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black Screen po upgrade RAM

Zdravím, rozhodol som sa pre upgrade môjho herného PC, konkrétne a doplnenie RAM pamäte (nakoľko som mal jeden slot volný). V PC bola 8gb RAM Patriot, tak som sa rozhodol dokúpiť druhú. RAM majú identickú frekvenciu aj výkon a sú jednej značky. Avšak po vložení oboch a zapnutí PC sa počítač spustí no na monitoroch je stály Black Screen bez loga windowsu alebo možnosti otvoriť bios. Skúšal som výmenu RAMiek medzi sebou aj novú samostatne no výsledok je rovnaký. Moja stará RAM funguje v oboch slotoch normálne. Za každú radu budem veľmi vďačný.

Motherboard: ASRock a320m-hdv
RAM: 2x 8GB DDR4-2400MHz Patriot CL17

Ako som už povedal mal som jednu RAM od začiatku v pc a fungovala správne, tak som jednoducho doobjednal druhu takú istú. Nová však nefunguje ani samostatne… objednával som zo shopu compy.sk, kde som už pár veci objednával a boli bez závady.