Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV s 50Hz alebo 100Hz a cccam protokol?

Ahojte,

aky zmysel ma kupit 100Hz TV? Ak sa nemylim, tak TV signal prijimany cez DVB-S2 ma 50Hz, cize v tomto pripade 100Hz panel nevyuzijem. Ci dokaze 100 Hz TV z takehoto obrazu spravit 100 Hz? Asi nie, cize 100 Hz TV ma vyznam len vtedy, ked dany vstupujuci obsah do TV ma 100 Hz, napr. hry vytvorene pri takej frekvencii a zariadenie pripojene cez HDMI 2.1. Chapem to spravne?

A je mozne kupit TV, kde si priamo nakonfigurujem CCCAM protokol? Alebo vzdy potrebujem zvlast set-top-box s DVB-S2 s tymto CCCAM protokolom pripojenym do TV?

Dakujem!

Oscam a diky nemu pak cccam lze sprovoznit na Samsungovych TV-mam,ale je nutny root TV a ne na vsech modelech.
Prej na nejakych Philipsech a Sonakach s Androidem to taky jde,ale nemam zkusenost.

Ale jak bylo tady zmineno,lepsi je koupit pristroj,nebo mozna CI modul Diablo,ten ale uz nema zadnou podporu.