Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prolomení hesla v mailové schránce-je to tak jednoduché?

Tak jsem zjistila, že mi moji mailovou schránku někdo navštěvuje. Z výpisu přihlášení za poslední měsíc se tam objevuje jedno internetové připojení, které rozhodně není moje. V časech, které se tam objevují, není možné ani že bych tam šla z NETcafé, páč to je ráno i pozdě večer, a to nemůžu být rozhodně já.
Mám podezření na jednu konkrétní osobu z internetu.
Můžu zjistit její totožnost podle IP adresy (znám ji jen virtuálně),nebo se obrátit na správce serveru, aby přístup z té adresy do mé stránky aspoň zablokoval?

Měním si tam i hesla (kombinace písmen a čísel). Vždycky se tam nakonec dostane. Dřív ta osoba měla tu drzost, že mi v nastavení prostě zaklikla automatické odesílání zpráv na její mail. Nechápu, co tím sleduje, a je mi to fuk. jen chci mít soukromou poštu opravdu soukromou.

loading...

No flame, prosím.
Protože používám kombinaci Spybot a Avast, tak mi to nedalo a zkusil jsem Spyware Terminator nainstalovat. Samozřejmě jen kontrolu počítače, ne rezidnetní štít a ochranu internetu (Spybot a Avast se mi kvůli tomu nechtělo znefunkčnit, byť jen krátkodobě).
Terminator našel při hloubkové kontrole nějaké cookies, které identifikuje jako mírně škodlivé - asi, jedna červená kostička.
Sám bych k tomu řekl jen to, že pokud má cookies v názvu sexy_eroticke_povidky, tak snad ještě nemusí hořet. :-)
Dále terminátor našel v mých zálohách exáče Passview a Produkey a identifikoval je jako potenciálně nebezpečný soft (dvě červené kostičky, moc hezký :-) ). Myslím, že nemusím dodávat, že tento soft je samozřejmě nebezpečný jako nůž v rukou dvouletého dítěte. Ovšem relativně dospělý jedinec by se pořezat neměl.
Jinak nenašel nic.
Spybot ignoroval oba Pass softy (což je imho v pořádku).
Našel jednu "škodlivou" cookies Adrevolver (tuto Terminator za nebezpečnou nepovažoval..).
Jinak nenašel nic.
V rámci duševního klidu jsem vše nalezené smazal.
Na kompu běží rezidentní ochrana Spybot a Avast. Firewall ve Windows.

A pardon za OT.