Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem xp

Zdravím,

několik dní se potýkám s problémem:
při startu xp mi systém zatuhne v okamžiku, kdy naběhne barevný emblém x-péček na černou obrazovku. Modrý kurzor se zastaví, nebo neobjeví vůbec. Při vypnutí a novém startu se pak někdy podaří systém rozjet v nouzovém režimu, pak restartovat a pc pak šlape normálně. Provedl jsem kontrolu disku, defragmentaci, antivirovou kontrolu, zotavení systému ale pořád se to chová stejně. Nevěděl by někdo jak problém odtranit?

Děkuji moc.

Tak smůla, bod obnovy nezabral, v konfiguraci také nic neobvyklého nevidím. Ještě upřesním, že start probíhá normálně, pokud pc nějakou dobu běží a je opakovaně vypnut, či restartován. Pokud počítač stojí delší dobu (např celou noc), pak teprve při spouštění zamrzne. Pokusíte se ještě přijít s nějakou radou?

Děkuji moc.

Pokud počítač stojí delší dobu (např celou noc), pak teprve při spouštění zamrzne.

zdroj nebo kondíky na základní desce, ale spíš zdroj.

Tak to bude možná otázka na nějakého elektrotechnika - nějaká součástka zřejmě potřebuje zahřátí, když je studená způsobuje nestabilitu PC.

Nejsou nafouklé kondenzátory na desce? Fungují všechny ventilátory? Není v počítači vrstva prachu? Nebo možná nějaký problém se zdrojem?

Chtělo by to vyzkoušet nabootovat LiveCD s Windows, jestli by se taky zaseklo?