Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače usb

Mužete mi poradit jaký ovladač instalovat pro funkčnost usb? Najednou mi nefungují usb.
Ve správci zařízení se mi zobrazuje chyba a žádná flech se mi neotevře.

pc asus g11
win 10x64

Tak jsem odinstaloval ovladač, restartoval, podíval se do biosu ale protože tomu tak nerozumím nic jsem nezjistil a opět restartoval.
Usb už se objevila v tento počítač a funguje ale ve správci zařízení je stále trojuhelník u neznámého zařízení.
Zkoušel jsem automatickou aktualizaci ale nejde.
Aktualizaci ručně neumím.
Jak teda najdu ovladač aby se mi to aktualizovalo?

Podívej se, jaký to tam má ovladač ... co to teda přesně je ??? Běžná fleška?

PS: pokud to na PC nemá ID, tak to není problém s ovladačem :-) ale nějak to není v daném USB funkční, třeba ten řadič je "nedosti" kompatibilní. Nebo naopak ten USB není dosti kompatibilní.

A to máš ntb nebo stolní PC. Mám tu starý ntb a to neznámé zařízení jsem tam měl taky. Sice ho nikdo nepoužívá,ale teď jsem ho zapnul a to neznámé zařízení jsem dal odinstalovat a nainstaloval jakousi aktualizaci a teď už to tam není a objevila se tam kamera.

chipset driver v.10.1: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/Desktop/G11CB_G11CD/Chipset_v101113.zip
až po něm usb3: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/Desktop/G11CD-K/USB3_V116501.zip
a zakaž si automatické aktualizace ovladačů.

ale problém může být čistě hardwarový - vadná proudová ochrana napájení usb, díky tomu nefungují žravější usb zařízení.
dá se z toho usb dobíjet mobil? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.ampere&hl=cs

popis instalace ovladače pro windows je v souboru s příponou *.inf
řadiči usb3 dát aktualizovat ovladač a navést ho k těm souborům.
když má někdo defaultně vypnuté zobrazení přípon, potom by měl mít jen omezená práva a neměl by instalovat žádné ovladače.

pro tebe může být zajímavější, co se schovává pod těmi trojúhelníky -> postup viz varianta 3.

předpokládám, že automatickou aktualizaci ovladačů ve tvém systému sis už zakázal, jinak jsi tu za týden znovu.

příloha stačí.
jde o to neznámé zařízení a jeho hw-id. postup: http://i.stack.imgur.com/5pjQo.png

a jedna technická:
v souborech .inf není postup instalace pro tebe, ale pro windows. jsou tam závislosti, možné režimy, názvy pro správce zařízení.
na .inf soubor neklikáš (nespouštíš ho, protože není pro tebe), ale průvodci pro instalaci ovladače předložíš cestu k jeho adresáři (frikulínsky: složka).

ale opakuju: člověku, který si ani neumí zobrazit přípony souborů nebo aspoň přečíst jejich popis v průzkumníku, nepatří práva správce pc.
už to, že jeden z vykřičníků zmizel po instalaci základního ovladače "driveru chipsetu" napovídá, že celá instalace ovladačů nestála za nic.

Ten trojuhelnik zmizel protože jsem tu fleshku vytáhl a dal ji synovi aby se mohl dívat na pohádky.

Každopádně,jsem jen pouhý uživatel pc.
Když mám nějaký problém s pc, pokusím se ho vyřešit sám například na stránkách PC PORADNA.
Jsou tady zkušení rádci co chápou, že se tady o pomoc hlásí neskušení a pomužou jim aniž by je nějakým spusobem uráželi.
Pak jsou tady rádci jako ty co si masírují svoje ego nad nskušeným.
Pokud ti moje neskušenost vadí a nutí tvoje povýšené ego ze mě dělat hlupáka, tak se k mojí žádosti o pomoc vůbec nevyjadřuj.
Pokud mi ale chceš pomoct, střč si svoji povrchnost do ....... a pomoz mi.

Ten problém sa obvykle vyskytne,pokial sa nesprávne odpojí usb disk alebo vytiahne pamäťová karta, win si to zariadenie zapamätá a zapamätá si aj jeho nekorektné odpojenie a obvykle čaká na znovupripojenie a dokončenie prerušenej činnosti …..