Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router a acces point

Ahoj, doma mám router od TP-linku a v druhým patře AP (acces point) Tenda a chtěl bych se přihlásit a něco si tam změnit v nastavení ale nejsem schopnej se tam dostat :D na router TP-link se dostanu v pohodě tplinklogin.net a admin admin a je to ale na Tendu se nemůžu dostat :D dávám do prohlížeče ip adresu co je tam napsaná a napíše to že "Hm… tato stránka je nedostupná" sem na tyhle věci úplně levej takže rady jak pro vola prosím :D díky

Máš pravdu. Myslel jsem, že se rozepíše co a jak má zapojené. Já to mám třeba doma tak, že mám na stožáru klienta (Ubiquiti), odtud do svitche
a z něj na 2 stolní PC a 1 do AP kabelem, který dává Wifi pro mobily nebo notebooky.
Nevím, jestli je to ideální zapojení, ale funguje to jak potřebuju.