Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email.cz neumí podsložky - které email servery ano?

Zdravim.

Mám mail od seznam.cz a zjistil jsem při napojení na eM client/BirdMail/Outlook, že ten email server zřejmě neumí podsložky.
V thunderbirdu to sice fungovalo, ale měl jsem u něj technický potíže se zobrazovánim mailů a vlastně těch maličkostí bylo docela dost, tak se dívám po něčem jinym.

Problém je ten, že já tedy vytvořim složku

A
podsložku B
ale po aktualizaci klienta, což znamená dle mého chápání výměnu informací se serverem se stane z B podsložky

AB složka,
nebo A|B Složka
ale já bych potřeboval, aby to zůstalo jako rozevíratelná podsložka..
přidávám přílohy - tohle je z eM client.
V outlooku to udělá z A a podsložky B složku AB
BirdMail mi ani nedovolí podsložku vytvořit.

Tak bych rád věděl, jaký český maily to zvládají - sice třeba vidim, že outlook to zvládá, ale vzhledem k negramotnosti některých lidí a nutnosti furt někomu opakovat mail bych měl nejraději něco primitivního, co nemusim spellovat , kdy i outlook nebo gmail i se mi jeví jako opruz..

centrum to zvládá, ale prej má mizerný zabezpečení?

Kdyz sem pastnes neco odnekud, hod vedle toho i zdroj te informace nejlepe odkazem.

Ja u centrum.cz sifrovani vidim:

https://freemail.help.economia.cz/articles/44668-adresy-postovnich-serveru

Co vim, tak Centrum spis nebylo obzvlast spolehlive nez s bezpecnostnima problemama. Centrum ale uz leta nepouzivam, tudiz aktualni stav ti nereknu. Asi ti tu nikdo na ten dotaz neodpovida proto, ze Centrum ani ostatni tady nepouzivaji.