Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který Antivirus koupit?

Zdravim Vas. Muj dotaz smeruje k lidem, kteří maji dostatecne zkusenosti s Antivirovymi programy pro Windows. Planuji zakoupit antivirus, ale nevim ktery. Je jich mnoho a kazdy ma jine funkce, ale potreboval bych antivirus, ktery by zachytaval krom viru samozdrejme i malware a umel by VPN. Premyslim o Kasperskym, ale radeji se zeptam zde zkusenejsich :) Denne si ctu na darkwebu a chci mit maximalni bezpecnost a nechci zvlast platit za VPN software + antivirus. Dekuji za slusne odpovedi.

antiviry jsou pro lamy. pokud si čteš na nějakém darkwebu, jsi tam omylem.
považovat antivir za zabezpečení pc je spíš projev humoru, než znalosti svých windows.

pokud se bez toho neobejdeš, vyhni se domácímu shitu avast. ostatní krámy ti pak poskytnou falešný pocit sucha a bezpečí, a sem tam nějaké starosti.

Další antivir ti stejně PC nezachrání, spíš si udělej zálohy systému i dat na nějakém externím úložišti. V případě problémů pak vše lehce obnovíš bez nutnosti čisté instalace systému, ovladačů i programů a nastavování všeho znova.