Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který Antivirus koupit?

Zdravim Vas. Muj dotaz smeruje k lidem, kteří maji dostatecne zkusenosti s Antivirovymi programy pro Windows. Planuji zakoupit antivirus, ale nevim ktery. Je jich mnoho a kazdy ma jine funkce, ale potreboval bych antivirus, ktery by zachytaval krom viru samozdrejme i malware a umel by VPN. Premyslim o Kasperskym, ale radeji se zeptam zde zkusenejsich :) Denne si ctu na darkwebu a chci mit maximalni bezpecnost a nechci zvlast platit za VPN software + antivirus. Dekuji za slusne odpovedi.

Další antivir ti stejně PC nezachrání, spíš si udělej zálohy systému i dat na nějakém externím úložišti. V případě problémů pak vše lehce obnovíš bez nutnosti čisté instalace systému, ovladačů i programů a nastavování všeho znova.