Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LibreOffice 7.0 konec odstavce.

Mám nějaký text s konci odstavců
A v LibreOffice 7.0 chci konce odstavců nahradit třeba mezerami, aby text byl v jednom řádku.
Asi takhle:
[94314-odstavec1-jpg]
a chci, aby se změnil takhle:
Každá trampota má svou mez. Kdeže nářky mé jsou dnes? Vždycky důvod mám žít dál.

Ve wordu to bylo jednoduché. Ale v LibreOffice nemůžu přijít na to, jak do "Najít a Nahradit" zadat znak pro konec odstavce, aby mi to provedlo požadovanou změnu textu.
Jde to vůbec? Nebo je k tomu potřeba jiný příkaz?

Většinou je víc cest, než jen jediná :-D

Já LO vlastně skoro nepoužívám, texty píšu ve VIMu (ať už *.txt, *.rst, nebo *.md), programy taky, a wiky a jiné internety většinou rovnou v prohlížeči. Ale pak mi přijde jednodušší to zadat z klávesnice, než někde zuřivě matlat myší :-D