Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza predĺžená záruka

Ahojte dal som si cez alzu skladať Pc a volali mi
ci nechcem predĺženú záruku .. hovoril že sa bude týkať aj tej mojej grafickej karty ktorá je po záruke a budem si ju dávať do zostavy sám ... HM naozaj to tak je ? Že by sa to sťahovalo aj na tú grafickú

Predĺženú záruku ti vedia zabezpečiť len z komponentov, ktoré dodajú oni. U tej GK len to, že ju správne zasunú a zapoja - na samotnú GK (navyše po záruke) ti nič neposkytnú, pretože nie je od nich.
Je to len marketingový trik, aby si si priplatil za niečo, čo nemôžu realizovať.

Je to divné. Jednak z čeho by počítali cenu příplatku za tu kartu a druhak když tu kartu ani neuvidí, jak zjistí, že už teď není vadná a nebude se požadovat třeba za měsíc záruční oprava? Položil bych stejný dotaz mailem, ať máš případný slib písemně.

Joo když ptáčka lapají na pojistku (?) hezky mu zpívají. Taky je z toho vývar jako prase a má to beztak hromadu vyjimek. za mě se to nevyplatí.

Není problem koupit dnes kvalitní komponenty se zárukou 5 az10 let a na co záruku nedostaneš doporučuji včas prodat.