Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza predĺžená záruka

Ahojte dal som si cez alzu skladať Pc a volali mi
ci nechcem predĺženú záruku .. hovoril že sa bude týkať aj tej mojej grafickej karty ktorá je po záruke a budem si ju dávať do zostavy sám ... HM naozaj to tak je ? Že by sa to sťahovalo aj na tú grafickú

Joo když ptáčka lapají na pojistku (?) hezky mu zpívají. Taky je z toho vývar jako prase a má to beztak hromadu vyjimek. za mě se to nevyplatí.

Není problem koupit dnes kvalitní komponenty se zárukou 5 az10 let a na co záruku nedostaneš doporučuji včas prodat.