Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Dual Band Wireless-AC 7260 - nemožnost instalace starých ovladačů

Zdravím,

marně se snažím nainstalovat starší ovladače na wifi na laptopu Lenovo Y50-70. Chci nainstalovat verzi 17.13.11, ovladače mám stažené, ale pokaždé co tuto verzi nainstaluju, tak z nějakého důvodu se vždy nainstaluje verze 17.15.0.5. Ani čistá instalace nepomohla, vždy se nainstaluje novější verze.

Cca před rokem toto proběhlo bez problémů - 17.13.11 se nainstalovalo, ale nedávno jsem zapl laptop a windows sám od sebe nainstaloval novější verzi, s kterou mám samé problémy a prostě se ji nejde z počítače zbavit.

Nemáte někdo nápady co s tím?

Díky.

Aha, ty máš Windows 'promiň' měl jsem otevřené druhe okno s dotazem na Ubuntu, popletlo se mi to tak se nezlob a na první přispevek neber tedy ohled :)
V tom případě ve správci zařízení -> síťové karty -> tva Wi-Fi karta -> vlastnosti -> ovladac -> zvolit pozadovanou verzi (verzi kterou jsi nainstaloval).

PS: Možná by nebylo na škodu, před instalaci ve správci zařízení tu Wi-Fi kartu odinstalovat, a až následovně provést čistou instalaci 17.13.11.

Bohužel nikde nemám možnost vybrat si požadovanou verzi. Je tam jenom ta jedna špatná.

A to je právě to - špatný ovladač jsem před instalací 17.13.11 odinstaloval, ale i přes to tam pak naskočí samo od sebe 17.15.0.5.

A ano, opravdu instaluju 17.13.11. Začal bych o sobě pochybovat, ale před tím cca rokem jsem instaloval přesně ten samý ovladač (instalačku jsem si nechal uloženou na disku) a všechno v pohodě. Ale prostě teď když kouknu do správce zařízení, vždy se nainstaluje 17.15.0.5.

Vybranú verziu ovládača nainštaluješ tak, že dáš v správcovi zariadení aktualizovať ovládač, dáš vlastný výber a vyberieš inf súbor v rozbalenom adresári s ovládačom s požadovanou verziou. Nie Automaticky vybrať windowsu, lebo ten si tam dá čo uzná za vhodné, alebo nezmení nič , lebo to najlepšie už tam máš :-)
O aký problém s ovládačom sa jedná ? Ja dávam z intelu najnovšie a nemal som probém..

Vždyť si tam (s odpojeným Internetem) nainstaluj, co chceš. S vypnutou automatickou aktualizací ovladačů už se to nezmění ani po připojení Internetu (mám to vyzkoušené). Můžeš taky ten nežádaný ovladač odinstalovat přes dism, takže nebude z čeho ho nainstalovat. Prostě něco děláš blbě, zákaz automatické aktualizace ovladačů prostě funguje.