Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka "zvukotěsná" - poraďte...

Dobrý den, mám starší sluchátka SONY, zvuk jde do nich dobře, ale když poslouchám něco z PC a někdo si zároveň pustí televizi, tak ten zvuk z TV ve sluchátkách slyším, ruší mne to... Nemohli by jste mi, prosím, doporučit nějaká "zvukotěsná" sluchátka, s kterými máte dobrou zkušenost? Děkuji.

Díky za tip na špunty. Mám celkem kvalitní pecky, ale v mých slechách blbě drží (vypadávají), věnuju je manželce. Sice jsou ty špuntíky docela drahé, ale dle recenzí /co jsem nastrejdoval/ pro mě ideální. Můžu poprosit i o "mínusy", kterés potenciálně odhalil?

O mínusech zatím nevím. Výdrž je na zátah (poslouchání audioknih) slušná, řekl bych i víc jak uváděných 5h. A ta dobíjecí krabička je příjemně malá.
Ovládací plocha na sluchátku je mikrospínač, není to dotykové, takže se nestane, že se toho jen dotkneš.
Zkoušel jsem dřív něco podobného jako iPhone, ale to mi prostě v uších nedrží a vypadává. Tyhle drží. Ale protože na špunty nejsem zvyklý, tak mě z toho na začátku trochu bolely uši.

Teď jsem si uvědomil z těch mínusů, že na prvotní spárování je třeba tu jejich aplikaci, jinak je to prý složité. Ale taky jsem se z té aplikace dozvěděl, že ve sluchátkách se aktualizuje firmware...