Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem print screen a schránka

Tak se zase můžete pousmát. Nikdy jsem to nepoužíval, teď bych to potřeboval. Pomocí print screen jsem "asi" uložil úvodní "načítací" obrazovku ale ??? A kde je ta schánka, ve které by to mělo být?
Tak až se vychechtáte, dejte prosím volovi vědět.

hele pánové, když to nepůjde, jak naznačuje host, tak to hoďte za hlavu.
Je to asi blbost, ale když tu bednu zapnu, tak se "zjeví" černé pozadí, na něm text v bílé barvě, který vypadá jako otevřený Bios, visí tam celkem dost dlouho /skoro 2 min./, a pak teprve naskočejí Wokna.
A já jsem to chtěl "vyfotit", poslat to sem, a potrápit vaše hlavičky, protože ta moje vůbec neví, která bije.
Ale jak píši - hoďte to za hlavu.

O típnutí obrázku mu nešlo...

Je to asi blbost, ale když tu bednu zapnu, tak se "zjeví" černé pozadí, na něm text v bílé barvě, který vypadá jako otevřený Bios, visí tam celkem dost dlouho /skoro 2 min./, a pak teprve naskočejí Wokna.
A já jsem to chtěl "vyfotit"

Je to asi blbost, ale když tu bednu zapnu, tak se "zjeví" černé pozadí, na něm text v bílé barvě, který vypadá jako otevřený Bios, visí tam celkem dost dlouho /skoro 2 min./, a pak teprve naskočejí Wokna.
A já jsem to chtěl "vyfotit", poslat to sem, a potrápit vaše hlavičky, protože ta moje vůbec neví, která bije.

O obrázek nepůjde, vzal bych foťák.;-)

pánové zavřete to - vašich rad si ohromně cením, ale jsou nad moje "síly".
Už se sem hrne někdo, kdo se v tom bude "ornamentovat", a doufám, že zjistí, kde je zakopaný pes.
Vám ještě jednou děkuji, za vaše rady.

JR_Ewing - dneska mi "došla" tvoje odpověď - to víš bohatý rodiče mě koupili dlouhý kabel, a já jsem tady z novým dotazem.
Na jednom z disků vůbec není konektor na nastavení Master-Slave.
A i když jsem prolezl Net, tak nemám odpověď, kde bych ho sehnal.
Poradíte mi, jak ho třeba nahradit?
Letovat umím, ale kde sehnat "samice"?
A to jsem já vůl vyhodil starou CD vypalovačku, kde určitě byl. Hlavně, že hlásám Čochtana - eště ho mám skovanej.