Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem print screen a schránka

Tak se zase můžete pousmát. Nikdy jsem to nepoužíval, teď bych to potřeboval. Pomocí print screen jsem "asi" uložil úvodní "načítací" obrazovku ale ??? A kde je ta schánka, ve které by to mělo být?
Tak až se vychechtáte, dejte prosím volovi vědět.

pánové zavřete to - vašich rad si ohromně cením, ale jsou nad moje "síly".
Už se sem hrne někdo, kdo se v tom bude "ornamentovat", a doufám, že zjistí, kde je zakopaný pes.
Vám ještě jednou děkuji, za vaše rady.

JR_Ewing - dneska mi "došla" tvoje odpověď - to víš bohatý rodiče mě koupili dlouhý kabel, a já jsem tady z novým dotazem.
Na jednom z disků vůbec není konektor na nastavení Master-Slave.
A i když jsem prolezl Net, tak nemám odpověď, kde bych ho sehnal.
Poradíte mi, jak ho třeba nahradit?
Letovat umím, ale kde sehnat "samice"?
A to jsem já vůl vyhodil starou CD vypalovačku, kde určitě byl. Hlavně, že hlásám Čochtana - eště ho mám skovanej.