Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím otevřít soubor .can?

pls nevite cim otevru soubor s koncovkou .can????hledam cely den a nic:( nasel jsem nejaky can decrypter..akorat je placeny a zadara ho nikde sehnat nemuzu:(

Předmět má být výstižný, víme?
Změna předmětu, původně: .can
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

ja sem to us otevrel a vytahl z raru ale jak sem to vytahl tak tam je neco pres word a ma to 8.699 gb nebo tak nejak ale nejde to otevrit na to kliknu a ukaze to tabulku ze to nejde timto programem otevrit je to nejake divne nvte v cim to otevrit ??? GTA4.[PC.2008].ENGLISH.[NewReleased].Uncut-by-LOKO M tak se menuje ten soubor co sem vytahl :D

ano 8GB wordacky dokument...chlape ty si:

1. poriadne nastav asociaciu programov, pretoze ocividne vies pc len zapnut a nevies vobec o com tocis

2. ked uz stahujes hry, tak sa to nauc robit poriadne, a ak si danu hru nechces kupit, tak duplom, alebo sa do toho neondi.

3. GTA4 na PC este nevyslo, vyjde v decembri tohoto roku

A ked neviete stahovat warez, tak sa do toho nehrnte a radsej sa to poriadne naucte lamy, kedze nepoznate ani formaty image suborov...

Ten CAN subor bude prinajmensom nieco zakryptovane a bez hesla s nim nepohnete. a kedze je to FAKE, tak heslo nik nevie a mozete to maximalne zmazat.