Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WD Blue 320 GB - asi mi chcípnul

Ahoj, potřeboval bych poradit. Tak trochu mi zdechnul disk WD Blue 32 GB v notebooku, asi vlivem špatné zásuvky ve starém domě, kde jsem jej připojoval. Když jej připojím přes box tak se mi zobrazí E: a F:, s tím, že E: má těch 100 MB a zbytek, kde byl systém a data je to F:, ve správci disků je to F: jako RAW, tam mě ale windows nepustí (píšou, že k disku nemají přístup, když chci zkontrolovat disk). Je nějaká šance se na něj, k těm datům, dostat v domácích podmínkách? Díky za rady.

Nainstaloval jsem ten Niubi a když jsem jej spustil napsalo mi to v oknénku

npe
division by zero

a pak v okénku npe:

Access violation at address xxxxxx....... in module npe.exe Read of address xxxxxxxxxx.......

když to chci pozavírat, nejde to zavřít , musím to shodit přes správce úloh.. pod tím jde vidět ten partition manager, ale nejde v něm klikat přes ten pop-up co nejde zavřít