Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vivaldi pomalé načítání stránek.

Zdravím byl mě tu kdysi doporučen program Vivaldi jako alternativa k FF,mám ho na testování nejdřív to jelo normálně,jenže sem ho delší dobu nepoužíval a teď extrémě dlouhé čekání než to najde nějakou stránku ze záložek.Aktualizovat to nejde a když sem stáhnul novou verzi a zkaktualizoval tak je to stejný,někdo nápad co s tím než to odinstaluju jako nefunkční prohlížeč? (W7)

[94399-jjhgh-jpg]

Jasne, nemelo by, ale nikdy nevis. Nechapu to trvani na nepodporovanem OS. Win10 jsou pritom graficky jen trosku odlisne od Win7 (samozrejme je treba aplikovat OpenShell). Co jsem cetl, tak maji lidi na Win7 problem s certifikaty, to by pravda na rychlosti nacitani mit vliv nemuselo, ale zase pochopil bych, kdyby to tam neco kontrolovalo a cekalo na nejaky time-out.

Taky mam problem kousnout Win11, ale vim, ze mi stejne nic jineho nezbude nez je ve 2025 dat az nebudou Win10 podporovane. Dokus je to furt x86 s NT kernelem, tak se porad nic nedeje. :-)

To sice jo jenže to byl krapek jinej problém browserů a to jde v pohodě vyřešit co sem tuto dostal radu.;-)

Nechapu to trvani na nepodporovanem OS. Win10 jsou pritom graficky jen trosku odlisne od Win7 (samozrejme je treba aplikovat OpenShell). Co jsem cetl, tak maji lidi na Win7 problem s certifikaty

co je na tom k nepochopení,nepotřebuju podporu něčeho co mě funguje jak má X let kde mám plno her který nechci přeinstalovávat,ok někdy něco nejde jako problém s certifikátama a podporovanej W10 nemá asi žádný problémy co,stačí mrknout tady na novinky? :-) Mam je na druhým kompu a protože už tam W7 nešli ty aktualizace dokola který můžeš max odkládat jsou fakt bomba,nevím jaký plus to přineslo kromě hovadin navíc co osobně nepotřebuju k ničemu a za mě horší orientace v tom než ve W7.

Je pravda, ze ve Win10 je porad urcita schizofrenie mezi novym "Nastavenim" a Ovladacima panelama, ale to je tak vsechno k horsi orientaci. Jinak to po aplikaci OpenShellu nema jen WinAero, teda takovy ten "skleneny" nadech.
Hry furt piratis? Nebo hrajes nejake stare, co vychazely jeste na CD? Protoze na Steamu, GOGu ani Ubi nic nepreinstalovavam. Proste jen prekopiruju slozku hry a o zbytek se na pozadi postara klient.

Ale jo, pokud je to stary PC, tak to asi smysl dava, spis se divim, ze nepouzivas ten novy. :-)

Ja zase mam schovane PC s XPeckama, ale ze bych to poustel, to ne, maximalne jednou rocne zkontroluju, jestli to nabehne.

No starý Pc dneska už zase asi jo i7-6700K Skylake ten je na hry a druhej je podobnej kde mám ty W10 tam je Intel Core i7-7700 Kaby Lake takže v tomto ohledu jsou skoro stejný kompy,s tím rozdílem že na ten Skylake šli nainstalovat ovladače chipsetu v pohodě ještě k W7,ovšem na Kaby Lake to nešlo i když prkno od MSI je má,tak tam mám orig W10 co tam i byli dřív.(to prkno i s CPU mám od CoCoChanela kterej už na poradně bohužel není,což je škoda protože ten toho věděl opravdu dost.)

No v každém případě mě tyhle kompy stačej ještě na hodně dlouho. Tak ty hry myšmaš co sem potahal i na CD,ale dost sem toho i koupil už na Steamu, GOGu,Ubi atd kde mám účty ,někdy ty pirátský jeli líp než ty orig kde byli i problémy,ale už sem tak dva roky nic nehrál nějak mě to přestalo bavit a to sem si kupoval to Metro Exodus za litr který sem ještě nehrál,dneska koukám 400 jenom.:-)

Původní co sem měl Athlon x4 640 mám ještě taky s W7 na památku,tatík měl ty XP do poslední chvíle jenže ty jsou odepsaný protože tam už dneska toho moc nerozjedeš ,takže než abych mu tam pořád něco upravoval a hledal alternativy hodil sem mu tam nakonec W7 taky.:-)