Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv jakou značku,ovladač.

Zdravím tatík koupil tv Lg pro máti ,jenže mizernější ovladač a řazení kanálů sem ještě neviděl.Otázka jak je na tom třeba Samsung ,jde o to aby šli kanáli seřadit třeba od 1 na který kouká a ne že tam je 100 kanálů a bude se tam proklikávat,u LG sem sice našel udělat skupinu kanálů oblíbených kde by se dali eventuélně seřadit,jenže na ovladači nevidím možnost jak se tam dostat ani v manuálu.Takže sem domluvil výměnu Tv za jinou.Teď otázka za jakou do 15,kraviny jako net atd jsou fuk jde o jednoduchost ovládání řazení atd,nějakej tip?

https://www.okay.cz/smart-televize-43up8100-2021-43-108-cm/

Tohle bych viděl osobně jako alternativu,ovšem nevím jak to bude s těma kanálama,řazení a ovladačem.

https://www.okay.cz/smart-televize-samsung-qe43q60a-2021-43-108-cm/#nopop

Na Samsung na triedenie a editáciu programov sa dá použiť program Chansort. V menu dáš export kanálov na USB flash, v Chansorte si súbor z USB flash otvoríš, popresúvaš, očísluješ, označíš favoritné, skryješ nepotrebné, uložíš súbor späť na USB flash, strčíš do telky - v editácii programov dáš import z USB a po reštarte telky sú pekne podľa TVOJHO zoradené. Žiadne klikanie hore, dole, vpravo, vľavo - jediné, čo je potrebné urobiť - import na USB, úprava v PC, export z USB.

Ľahšie sa to robí na PC, ako sa trápiť v telke.

Chansort podporuje viaceré TV (nielen Samsung) - stačí, aby telka PODPOROVALA import/export zoznamu kanálov na USB.