Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplati se koupě herního křesla

Jako ocenil bych zdravejsi zada, ale zatim nevidim argument proc si kupovat herni kreslo. Kdyz sedim na drevene zidli hlidam si drzeni tela i core svalů, a nevim jestli by mi to nejake herni kreslo toto neodnaucilo ze pak nebudu umet sedet ani normalne. Mate tu nejake dukazy, ze to zlepsuje zdravi zad, doporucili byste to? Piste cokoliv, dik

Sed na tom, na cem se ti sedi dobre.

Znamy byl prekvapen, jak dobry kauf bylo herni kreslo od IKEA, delali to ve spolupraci s Asusem.

Kazdopadne je to individualni. Nejlepsi je kazdopadne to prvne vyzkouset. Existuji skvela herni kresla i uplny odpad.