Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet od UPC varianta 10M - lze více počítačů?

Prosím, kdo máte zkušenosti s UPC?
Když si objednáme domů internet UPC variantu 10M za 490 Kč, budeme moci internet využívat na víc počítačích současně nebo to nelze? Dle informace od UPC je pro více počítačů určena varianta 20M za 800 Kč, což je zbytečně drahé :-/

Potřebujeme vyřešit trvalé připojení k internetu pro 2 pc pracující v nenáročném režimu (malé objemy dat - emaily, brouzdání na webu, žádné velké stahování); občas by se hodilo připojit ještě notebook na podobně nenáročný režim.

Myslíme si, že by nám stačila ta levnější varianta 10M s tím, že bychom k UPC připojili router a do něj bychom zapojili ty pc. Je to takto reálné? Nebo tam má UPC zábrany, aby uživatel s více než 1 pc musel platit tu dražší variantu?

Děkuju předem za info :beer:

Naprosto stačí, jen si rozmysli jaký router budeš potřebovat.
---
Kabely ke kompu schovám pod koberec, do zdi - pak v pohodě.
Jestliže budu chtít s noťasem courat po baráku, nebo kabely schovat nemůžu, koupil bych router který má před sebou ďouru na kabel a za prdelí WI-FI. Tím odpadne kabeláž.

Přesně tak! UPC přebralo i mého providera, který teď vydal nové Všeobecné podmínky, ve kterých se mimo jiné perličky píše:

10.10 V případě, že jakékoli ustanovení Všeobecných podmínek bude shledáno nezákonným, neplatným nebo nevynutitelným, nebude tím dotčena platnost resp. účinnost ostatních ustanovení Všeobecných podmínek.

Tohle si snad ani nemohou dovolit, ne?