Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - Po přeinstalaci nefunguje zvuk, ale pouze laptopu, sluchátka fungují?

Dobrý den,

Přeinstaloval jsem laptop. Jenže, ze začátku jsem to nezkusil a po veškerém nastavením jsem zjistil, že nefunguje zvuk.

Teda přesně, zvuk z laptopu, sluchátka fungují. Osobně jsem se vždy setkal s tím, že nefungovalo extérní zvukové zařízení, ale nikdy obráceně.

Nevíte, prosím Vás, v čem je problém? Před přeinstalací zvuk fungoval a všechno, co jsem zkoušel, nepomohlo (resetování, troubleshooting, resetování ovladačů)

Asi by to vyřešila opětovná přeinstalace, ale po tom, co jsem všechno nastavil, to dělat rozhodně nechci.

Prosím o radu,

Děkuji

Omlouvám se, nechci to tady psát každému zvlášť, ale problém je očividně na úrovni HW. Instalace ovladačů od výrobce nepomohla. Tak jsem to opětovně přeinstaloval a nic. Takže problém je očividně na úrovni HW, i když jelikož sluchátka fungují, tak ve zvukovce není problém.

Tím bych to asi uzavřel.

I přesto děkuji.