Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat audio ze set-top-boxu

Po připojení stb Vodafone TV do routeru ethernetovým kabelem a HDMI kabelem do monitoru u pc se obraz normálně zobrazí. Bez zvuku samozřejmě, protože nemám monitor s repráčky. Nechci ihned investovat do domácího kina, nebo nové televize, protože to jaksi zatím není má priorita. Dá se dostat samotný audio signál přes usb kabel do mikro audio systému, který používám u pc? Ten v tuto chvíli nemám.
Díky za radu
Petr

Cez usb asi nie,to je dátový port na hdd,zrejme máš poslednú revíziu toho boxu už bez AV-out cinch konektoru,tu je jediná možnosť hdmi,na starších reviziach bol optical-spdif a cinch AV-out…