Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena za starší PC

Zdravím,Jen se chci tak zeptat ,za kolik by se dalo těd prodat tato stara hw sestava? Uvažuji o prodeji,když jsem jsi nedávno poskladal nový PC .Děkuji za tipy

HW:Intel Core 2 Quad Q6700 2,6Ghz (95W G0)
8GB DDR3 Ram (2x4gb)
300W zdroj AcBelDell Inc. 07N90W (Intel G41)
Integrovana grafika Intel G41
Samsung HDD 7200ot 250GB(má zasebou skoro 50tisic hodin )
+Skřin původni od dell (dell vostro 230 mt) a licence win 7 64bit

Vše je dotěd plně funkční,bezproblemu.

Chápu já to chci do měsice zveřejnit na internetu nejpozději ,i když to co jsem jsi vybral těd za nový PC předpokladam že to bude kvalitka co jsem vybral .Tak mě jenom zajimaji názory ostatnich odborniku jakou cenovku by zkusili tomu dát ,Jinak vím že to dnes stači na internetu a při použiti lepší gpu není problem hrát i gta v relativně dobřě při low

- dnešní 4jádrové atomy ~10W mají stejný výkon jako ten core2quad s 95W
+ ramka bude pomalá, možná na náhradní díl
+- dodavatele zdroje si snad dell vybral slušného, že by mohl jít stále použít pro kancelářský pc. zatížitelnost je podle +12v větve
- grafiku to nemá, ta g41 je v chipsetu na desce, slabý výkon i na internet nebo novější filmy
+- malý a celkem pomalý disk
- skříň minitower nemusí pasovat na standardní desky, značkoví výrobci mívají své zvláštnosti
- w7: už aktivovaná licence má smysl jen s tímto šrotem, jinak k ničemu.

položky "-" jsou bezcenné. nemá to smysl ani jako "funkční" celek. mezi repasovanými pc si za nízký peníz vyberu násobně rychlejší, tišší, úspornější pc (intel i5 4-6.generace)

Pokud k tomu prikoupis SSD 128GB za 500kc, naklonujes disk (stary disk se pouzije na data jako sekundarni),
udelas prechod zdarma na W10, tak pak by se to za tech 500 - 1000kc dalo prodat.
Nejlepe nejakemu duchodci.
Detem se to bude zdat pomale, a dospelym lidem by mohl vadit 15let stary procesor.