Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena za starší PC

Zdravím,Jen se chci tak zeptat ,za kolik by se dalo těd prodat tato stara hw sestava? Uvažuji o prodeji,když jsem jsi nedávno poskladal nový PC .Děkuji za tipy

HW:Intel Core 2 Quad Q6700 2,6Ghz (95W G0)
8GB DDR3 Ram (2x4gb)
300W zdroj AcBelDell Inc. 07N90W (Intel G41)
Integrovana grafika Intel G41
Samsung HDD 7200ot 250GB(má zasebou skoro 50tisic hodin )
+Skřin původni od dell (dell vostro 230 mt) a licence win 7 64bit

Vše je dotěd plně funkční,bezproblemu.

Pokud k tomu prikoupis SSD 128GB za 500kc, naklonujes disk (stary disk se pouzije na data jako sekundarni),
udelas prechod zdarma na W10, tak pak by se to za tech 500 - 1000kc dalo prodat.
Nejlepe nejakemu duchodci.
Detem se to bude zdat pomale, a dospelym lidem by mohl vadit 15let stary procesor.