Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reboot Tl-WR841N

Dobrý deň,
mám problém s internetom. Som pripojená a nejde mi internet. Mám otázku keď dám reboot zariadenia cez IP adresu zachovajú sa nadstavenia ktoré tam sú? Zariadenie nemôžem reštartovať manuálne, nakoľko sa jedná o zdieľanú sieť a zariadenie sa nachádza v inom byte.

Urcite nie.
Ja som kedysi robil len TP-Linky. Boli lacne a slusne fungovali. Strkal som ich vsade, aj do skol do konca.
Po case )mozno 2 rokoch od zaciatku predaja) zacali blbnut tie stare kusy a to tak, ze zamrzli raz za mesiac.
nekosr raz za tyzden, neskor kazdy den.
Sam som mal pred par rokmi na dome 743ND ako klienta oproti 741ND ako AP a mrzlo mi to pravidelne kazdy den hoci prvy rok to slapalo bez problemov.
Neskor mi zakaznici uz zacali hlasit problemy aj s novopredanymi krabickami a ja som TP-link prestal ponukat.
Nastastie v tej dobe prisiel Mikrotik s 941, ktora stala rovnako ako 741ND od TP-Linku a a bolo rozhodnute.

Já jsem taky všude cpal TP-Linky a dodnes cpu. Osobně: po 841 jsem šel do 1043 (kvůli gigu na LAN), pak /dodnes/ do Archeru C6 (kvůli gigu na WAN). Já věřím, že jsou Mikrotiky úžasné, ale ani já ani mí jůzeři nepotřebujou tak sofistikovaná zařízení. Jedna mínusová zkušenost s TPL: odcházejí tam zdroje. To je pravda. Ale za to router nemůže.