Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace routeru-HELP

Zdravim, nevim jak zprovoznit router. Je to Edimax BR-6504n, vubec tomu nerozumim, je u toho CD. Ma to 3 antenyl..vzadu je 12VDC, WPS/Reset, 4 3 2 1 (nejake otvory a mam mnoho kabelu), WAN. Na predku je dioda zapojeni, pak wifi, WAN-dole je dioda LNK/ACT a nahore 10/100M, pak jsou diody 4 dole a nahore-1 2 3 4 a celkove LAN. Nevim kam dat kabel z PC a zas zpet do PC z routeru a pak jestli nejaky do ntb a kam dat CD kvuli instalaci? Do PC nebo notebooku?! A jak na samotnou instalaci ve Viste HP. diky moc za rady :beer:

Kua zkusil jsem to a nic..jeste mi nejel net, doku jsem nezadal zpet udaje od poskytovatele. Internetovy kabel jsem dal do WAN, ze 2 do PC a jeste CD. Nejak jsem se dostal ke kroku instalace v prohlizeci IP routeru, zadal jsem prednastavene udaje a dostal se dal. Nejak jsem to posral, ja ze router bude pak vysilat signal na ktery se pripojim-jen kliknu a zadam heslo. Co dal?