Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi nejde nainstalovat

Koupil jsem si notebook značka Acer,extensa 5220.Naistaloval sem si Windouws XP+SP2.Všechno mi jede jenom mi to nechce vzít vubec ovladače wi-fi z originál CD.Stáhl jsem si i ze stránek ACER nové, ale taky to nepomohlo:-(.Ve správci zařízení mi píše vykřičník Síťový adaptér broadcom 802.11g ,zkoušel sem ho přeinstalovat,odstranit a znovu nainstalovat a pořát nic.Díky za pomoc

Na instalačním CD jsou tři a zkoušel sem všechny ale na noťasu mám napsáno 802.11b/g WLAN tak myslím že by to měl být ten ovladač co je na CD: WLAN Intel 802.11 abgn/abg.Ale u něj mi to začne načítat že probíhá instalace síťového ovladače a pak to zmizí:-( a nenapíše to ani žádnou hlášku.

copak, notebooky nejshitovější značky se prodávají bez systému, a nebohý uživatel musí systém instalovat sám, včetně ovladačů? a dali ti k tomu aspoň ovladač chipsetu?
nemá ten krám nějaký módní povolovací přepínač pro wifi?
pokud jsi instaloval všechny 3 ovladače (čili i pro hardware který tvůj notebook nemá), bude nejlepší když tvoji shitinstalaci zase smažeš a začneš znovu (rovnou s xp sp3, taky kvůli wifi).

takhle ne.
když máš nějaký problém, musíš popsat přesně co ti nejede. že připíšeš "..jsem se taky setkal s takvým problémem a taky nevím co s tím!!" je k ničemu, jen předvádíš že umíš napsat více než jeden vykřičník, jenže já bývám na takové mentály dost alergický.
on ani předchozí tazatel nebyl zrovna nejsdílnější a moc toho nenapsal. tys to ovšem vytunil a neuvedl vůbec nic.
taky by bylo dobré uvést jaké dostáváš chybové hlášení, třeba když zkusíš najít wifi síť.
a v jakém stavu máš pc, jestli jde o originální instalaci windows (a jaké verze) a wifi přestalo fungovat, nebo's to nedejbože instaloval sám a nejelo to nikdy.
důležité je i uvést k čemu se připojuješ: domácí router / veřejné wifi / soused poskytující internet který ti sdělil nějaké nastavení?
můžeš připojit i výpis ipconfig -all z příkazového řádku.

takže to zkus ještě jednou.

vis ja mnel ten samej problem tak sem si stah veskere ovladace a nainstaloval a psalomi to to sami co tobe a tak sem ho pripojil k internetu a dal aktualizovat no a chnet to nabhehlo a voti dobi to faka akorat ze tet posledni dobou mam nak problem ze signalem staci se notas trocu posunu a us nechitam signal a pretim sem snim mich delat co sem chtel a tet to nak zadrhava ale furt lepsi nes nic