Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi nejde nainstalovat

Koupil jsem si notebook značka Acer,extensa 5220.Naistaloval sem si Windouws XP+SP2.Všechno mi jede jenom mi to nechce vzít vubec ovladače wi-fi z originál CD.Stáhl jsem si i ze stránek ACER nové, ale taky to nepomohlo:-(.Ve správci zařízení mi píše vykřičník Síťový adaptér broadcom 802.11g ,zkoušel sem ho přeinstalovat,odstranit a znovu nainstalovat a pořát nic.Díky za pomoc

vis ja mnel ten samej problem tak sem si stah veskere ovladace a nainstaloval a psalomi to to sami co tobe a tak sem ho pripojil k internetu a dal aktualizovat no a chnet to nabhehlo a voti dobi to faka akorat ze tet posledni dobou mam nak problem ze signalem staci se notas trocu posunu a us nechitam signal a pretim sem snim mich delat co sem chtel a tet to nak zadrhava ale furt lepsi nes nic