Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa notebooku na AutoCAD okolo 850€

Dobrý deň, potreboval by som poradiť pri kúpe notebooku.
Som študent vysokej školy, architektúra. Potrebujem čo najlepší notebook aby mi utiahol všetky potrebné programy ako napríklad AutoCad, Revit, sketchup, photoshop...
Cena okolo 850€
Ďakujem za rady.

Změna předmětu, původně: Kúpa notebooku (host)

aby šel ten krám důstojně používat na cad, měl by mít asi tyto parametry:
- úhlopříčka 17"
- min. 16gb ram
- grafika gtx1660, možná jen 1650
máš celkem omezený rozpočet a je na tobě, kde všude uděláš kompromis. co jsem nahlédnul třeba na datacomp.sk, ceny takových ntb jsou 1.5-2x vyšší.

bez os (nedoporučuju, laici neumí instalovat ovladače), pro tebe zbytečný 144hz displej, který jen zvyšuje spotřebu:
https://datacomp.sk/lenovo-legion-5-17ach6h-82jy001jck-cierny_d416546.html - 1064 eur

https://datacomp.sk/hp-pavilion-gaming-17-cd2001nc-cierny_d424995.html - 1130 eur, s os, slabší grafika
pochopitelně se vyhýbám krámům od aceru.

nedávno vyleteli a teraz momentálne ceny sa ceny stále držia tak vysoko,že pod 1000 eur nič bezproblémovo použitelného v podstate nenájdeš,jedine nejaký repas,čo by nemuselo byť vôbec na škodu,starší hardware-dobre odladené ovládače....