Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Zdravím, asi před měsícem jsem si reinstaloval windows a od té doby mi to 2-3 denně vyhodí modrou smrt. Vyhazuje to pokaždé jinou chybu, ale nejčastěji se objevuje IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL a SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED. Zkoušel jsem windows znovu reinstalovat, zkontrolovat disky a ovladače by měli být aktuální, ale ani jedna věc nepomohla. Pokud by někdo věděl jak pomoc, tak budu rád.

Windows 10

CPU - AMD Ryzen 5 2600
GPU - 1070 Ti (MSI)
RAM - Hyperx 16 gb single-channel DDR4 (Když jsem se teď díval na typ ramky, tak mi to nechce ukázat přesný typ a místo 2600 MHZ mi to jede na 1200)
MB - Gigabyte Technology Co. Ltd. AB350M-Gaming 3-CF (AM4)

Když jsem se teď díval na typ ramky, tak mi to nechce ukázat přesný typ

Čemu říkáš "to"? Použij třeba program CPU-Z.

Ovladač jsi stahoval z webu Gigabyte? Nejdřív čipset a pak ostatní....?

Nic nezkazíš kontrolou paměti (Memtest 86+) a disku (SMART - Crystal Disk Info).