Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows update Win 11 nefunguje

Ahoj, Od doby kdy se mi systém upgradoval na W11 tak mi nejdou aktualizace, nejdou kvůli tomu aktualizovat ovladače.
spoustu uživatelského nastavení nejde udělat, protože *Některá nastavení určuje vaše organicazace.. PC je moje a
žádnou organizaci, která by ho spravoval nenám. Tak bych chěl vědět jak toto vypnout abyh si mohl nastavit to co nejde.
Třeba obrázek zamykací obrazovky, nebo plochu, nebo něco... Dík

Změna předmětu, původně: Windows update (host)

Řešení:

Spusť si regedit a vyhledej nebo zkopíruj a vlož nahoře do adresního řádku regeditu:

Počítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate

V té větvi nemělo být v základu nic, takže všechno (kromě default) vymaž a restartuj
Pak už by ses měl dostat do nastavení aktualizací bez hlášek.

ahoj, Od doby kdy se mi systém upgradoval na W11

"od doby kdy jsem si ho sám upragoval"
co komu naslibovali že to všichni dobrovolně stahujou (je to zadarmo......../ když vám nabídnu hov*o zadarmo tak to brát nebudete ne? ), win 11 má ještě spoustu chyb je tu teprve 3měsíce od prvního vydání a známe microsoft chyby se tam vždy najdou, určitě jste ani nezjišťoval kompatibilitu s vaším PC, pokud nemáte nové PC kde už je od začátku, nevidím důvod proč to teď upgradovat, radši si počkat a zvážit za pár měsíců/let jestli vůbec upgradovat, tak že rychle zpět na windows 10 podpora má skončit až v roce 2025 a to je ještě dost času

Máš nastavené policy - jedná se o zapisy v registrech.
Pro jednotlivé případy si dohledej konkrétní klíče a zapisy smaž.
Obvykle stačí kliknout na odkaz "zobrazit podrobnosti", ktery je pod informací o spravování organizací

v tom prípade kde je problém spustiť príkazom riadku v cmd.exe, gpedit.msc, logicky čierne okno cmd.exe, otvorený ako Správca?

Prípadne, ako Správca pod Powershell, detto zadaním do modrého okna "gpedit.msc".

Však tam to je vyoslené aj pre začínajúcich userov, podľa príkazov zadaných do gooogle.

Je ve Službách zapnuto Windows Update?

Spusť si regedit a vyhledej nebo zkopíruj a vlož nahoře do adresního řádku regeditu:

Počítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate

V té větvi nemělo být v základu nic, takže všechno (kromě default) vymaž a restartuj
Pak už by ses měl dostat do nastavení aktualizací bez hlášek.

v tomto je on ozaj v podstate nevinne,pokial sa upgraduje na win11 z win10 verzii 20H1 alebo z 20H2,zablokujú sa mnohé nastavenia s červeným hlásením,že dotyčné nastavenia sa nedajú zmeniť-sú spravované vašou organizáciou,odblokujú sa až potom,keď sa povolí posielať všetky diagnostické údaje spoločnosti microsoft a prispievanie dodatočnými diagnostickými údajmi na zlepšovanie funkcií systému windows,majú to asi schválne takto ošetrené,bezproblémový je prechod z 21H1,21H2 alebo 22H1,22H2,pokial sa tam človek neserie s global alebo local policies a nevie čo robí.....