Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 error 38 pri zapojeni USB kluca

Dnes som sa asi hodinu trapil u zakaznika s jeho usb problemom.
Ma win7, asi 12 rocne pc a ked tam strci kluc, ten sa nacita...vyberie ho a strci znou v uz sa nenacita s hlaskou, ze je v pamati prechadzajuca instalacia kluca a ze nova sa spusti az po restarte pc.
Po restarte pc ten kluc nzovu nacita, ale len 1x.
Deje sa to tak pri roznych usb klucoch.
Skusal som najnovise ovladace na sub stiahnute zo stranky vyrobcu dosky, ale nepomohlo.
Vymazal som tempy, skusal odinstalovat ovladac us, auto update, restart so shiftom...proste asi vsetko, co mi Google vyplul za tu hodinu.
Nic.
Stretol sa niekto s niecim takym?
Zmena predmetu, pôvodne: Win7 errrr 38 pri zapojeni USB kluca (fleg)

Flegu, flegu...

s hlaskou, ze je v pamati prechadzajuca instalacia kluca a ze nova sa spusti az po restarte pc.

A přesná hláška je jaká? Nejlépe screenshot.

Konfigurace? Nic.
V jiném uživatelském profilu to dělá taky?
Flashdisk zastrčen předpokládám v předních USB? Nebo ....?
Dříve PC s těmi flashkami fungovalo normálně?
Flashky jsou USB 2 nebo USB 3?
Nějaký antivir?

I u zákazníka se dá obrazovka vyfotit mobilem nebo si screenshot poslat někam na cloud, mail atd...

V dotazu žádný error 38 není (na titulek už pak většinou nekoukám) a když zadám tu chybu do Google, najde spoustu různých chybových hlášek s chybou 38. Takže asi tak.

Na moje otázky jsi neodpověděl. Škoda.

Tohle všechno jsi teda zkoušel?
https://www.drivethelife.com/windows-drivers/fix-code-38-windows-cannot-load-the-device-driver-for-this-hardware.html

https://www.thewindowsclub.com/windows-cannot-load-the-device-driver-for-this-hardware-code-38

Už budu radši držet hubu.

...strci znou v uz sa nenacita s hlaskou, ze je v pamati prechadzajuca instalacia kluca

s takovou hláškou jsem se ještě nikdy nesetkal, s chováním autorun/autoplay to podle mě nesouvisí.
jestli se bitdefender nějak speciálně montuje do usb nevím, já antiviry pohrdám a nejsem jejich tunič.
mohlo by to souviset s typickou mizernou instalací ovladačů, anebo je tam chipset driver v nějaké alfa verzi a proto se tak chová. přeinstaloval bych ho.

s takovou hláškou jsem se ještě nikdy nesetkal, s chováním autorun/autoplay to podle mě nesouvisí.

Ved praveze ani ja a to som uz toho videl za tie desiatky rokov pomerne dost.
Ale po googleni som zistil, ze error 38 je pomerne rozsirena chyba.
Asi sme mali stastie doteraz.

mohlo by to souviset s typickou mizernou instalací ovladačů, anebo je tam chipset driver v nějaké alfa verzi a proto se tak chová. přeinstaloval bych ho.

To ma napadlo ako prve a siel som na ovladace pre dosku a nasiel tam dokonca ovladac priamo na USB a ten nainstaloval...spoliehal som sa na to, ze to pomoze, ale bohuzial nepomohlo.